Путін міг би завадити наданню Томоса Україні, - Станіслав Бєлковський

17.03.2019 16:49 0

Путін міг би завадити наданню Томоса Україні, - Станіслав Бєлковський

Президент РФ Володимир Путін міг завадити наданню Томосу про автокефалію Православній Церкві України, якби провів "інтенсивні" переговори із президентом Туреччини Реджепом Ердоганом.

Таку думку російський політолог висловив Станіслав Бєлковський в ефірі радіостанції "Эхо Москвы", аргументуючи свій погляд на те, що Путін "не дуже довіряє" Патріархові Російської Православної Церкви Кирилу.

"Путін не втрутився в церковний конфлікт в Україні. А міг би втрутитися. І якби Путін провів інтенсивні переговори з Реджепом Таїпом Ердоганом, президентом Туреччини, то Вселенський Константинопольський Патріархат не дав би Томосу про автокефалію Української Церкви", –цитує слова політолога видання Гордон.

За його словами, "Путін ухилився від цього взагалі, тому що йому начхати".

"Путін, за всієї його моторошної інфернальності, якої ми самі йому надали, він дуже не любить нещирості. Він любить, щоб кожна позиція була послідовною, – як говорив Борис Березовський, мій учитель, – "будь-яка ефективна позиція має бути послідовною" – якщо ти святий, то будь святим, а якщо ти бандит, будь бандитом. Але бути бандитом і святим водночас – це неправильно", – заявив Бєлковський.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/75101/

Следующая новость
Предыдущая новость

Играть на лучшие игральных автоматах 777 на сайте онлайн казино Azino 777 Вигідні кредити онлайн на банківську карту Самый большой выбор напольных покрытий со скидками В Киевской обладминистрации открыта фотовыставка «Кое-что общее», разбивающая религиозные стереотипы Реабилитационный центр в Киеве

Публикации