Путін готовий захищати «канонічних» православних в Україні

02.02.2019 14:28 3

Путін готовий захищати «канонічних» православних в Україні

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія залишає за собою право реагувати в разі загрози порушення права на свободу віросповідання в сусідніх країнах.

Про це він сказав на заході з нагоди десятиріччя інтронізації очільника РПЦ Кирила, повідомляє Українська правда.

Так, коментуючи створення в Україні автокефальної Церкви, Путін знову поскаржився на нібито втручання української влади у церковні справи і додав, що в Росії подібні дії вважають "абсолютно неприпустимими".

"Ми поважали і будемо поважати незалежність церковного життя, тим більше - в сусідній суверенній країні", - сказав він.

"Тим не менш, залишаємо за собою право реагувати і робити все для захисту прав людини, в тому числі і на свободу віросповідання", - підкреслив Путін.

Також він подякував Кирилу за "духовне душпастирство" російського воїнства і заявив, що це нібито допомагає офіцерам і солдатам бути переконаним у своїй "моральній правоті".

Також Путін відзначив зусилля глави РПЦ у "зміцненні довіри" між країнами і народами і висловив сподівання, що "Російська Православна Церква і надалі матиме дієву миротворчу силу".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/74552/

Следующая новость
Предыдущая новость

Комплексный подход к решению проблем со здоровьем Только самое лучшее от марки Тойота Где найти красивые кеды? Конвекционные печи: полезный аксессуар на любой кухне Увеличение отдачи бизнеса с программами BAS, «1С:Підприємство»

Публикации