Путін готовий захищати «канонічних» православних в Україні

02.02.2019 14:28 3

Путін готовий захищати «канонічних» православних в Україні

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія залишає за собою право реагувати в разі загрози порушення права на свободу віросповідання в сусідніх країнах.

Про це він сказав на заході з нагоди десятиріччя інтронізації очільника РПЦ Кирила, повідомляє Українська правда.

Так, коментуючи створення в Україні автокефальної Церкви, Путін знову поскаржився на нібито втручання української влади у церковні справи і додав, що в Росії подібні дії вважають "абсолютно неприпустимими".

"Ми поважали і будемо поважати незалежність церковного життя, тим більше - в сусідній суверенній країні", - сказав він.

"Тим не менш, залишаємо за собою право реагувати і робити все для захисту прав людини, в тому числі і на свободу віросповідання", - підкреслив Путін.

Також він подякував Кирилу за "духовне душпастирство" російського воїнства і заявив, що це нібито допомагає офіцерам і солдатам бути переконаним у своїй "моральній правоті".

Також Путін відзначив зусилля глави РПЦ у "зміцненні довіри" між країнами і народами і висловив сподівання, що "Російська Православна Церква і надалі матиме дієву миротворчу силу".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/74552/

Следующая новость
Предыдущая новость

Полиграфические услуги в Алматы – быстро, качественно, недорого Купить лобовое стекло на любую модель Ключевые достопримечательности Белоруси — что точно стоит посмотреть? Как влияет COVID-19 на курильщиков. Исследование учёных Всё, что нужно знать о табаке для кальяна Fumari (Фумари)

Публикации