Путін вперше приїде на Архиєрейський собор РПЦ

28.11.2017 15:34 57

Путін вперше приїде на Архиєрейський собор РПЦ

Президент Росії Володимир Путін приїде в Храм Христа Спасителя на Архиєрейський собор Російської Православної Церкви, повідомив РІА Новини прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков.

"Так", - відповів він на питання про плани президента відвідати Архиєрейський собор.

У свою чергу, прес-секретар Патріарха Кирила священик Олександр Волков сказав, що це станеться вперше.

"Вперше глава держави приїде на Архиєрейський собор в храм Христа Спасителя, де зустрінеться з членами Собору - єпископатом Російської Православної Церкви", - повідомив він.

Відповідаючи на питання про минулі зустрічі Володимира Путіна з архиєреями РПЦ, а також приїжджали в Москву предстоятелями і представниками помісних православних Церков, які приїжджали в Моску, Волков уточнив, що ці зустрічі проходили в Кремлі.

Архиєрейський Собор пройде 29 листопада - 2 грудня, 4 грудня Патріарх Московський очолить урочисте богослужіння в храмі Христа Спасителя.

На прес-конференції, яка відбулася в Москві і була присвячена майбутньому Собору, було заявлено, що крім архиєреїв з Росії на Соборі будуть присутні архипастирі Російської Православної Церкви, які проживають в 22-ох країнах. Зокрема, всі архиєреї Української Православної Церкви (МП), за винятком одного, підтвердили свою участь.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_policy/69171/

Следующая новость
Предыдущая новость

Самые свежие новости бизнеса Клуб СуперСлотс для азартных игроков Как найти работу моряку? Археологи виявили на Львівщині сліди монастиря княжих часів Диякон УПЦ КП проведе для дітей з особливими потребами концерт «Клавішний Спас»

Публикации