«Про релігію без марксизму» розкаже новий посібник, виданий у Києві

14.08.2017 17:50 0

«Про релігію без марксизму» розкаже новий посібник, виданий у Києві

У посібнику подано матеріал, присвячений релігієзнавству як науці, історії релігії та світовим релігіям. Розглядаються різні концепції, її структура і функції в житті суспільства та особистості, проблеми розвитку та еволюції релігії.
Видання розраховане на педагогічних працівників позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, викладачів і студентів вищих навчальних закладів, інститутів післядипломної педагогічної освіти, спеціалістів, які займаються питаннями позашкільної освіти, а також тих, хто цікавиться проблемами світових релігій.
Як написав у себе в Фейсбуці київський релігієзнавець Віталій Хромець, «особливість цього підручника полягає у тому, що він написаний на іншій теоретико-методологічній базі, яка виключає марксистський підхід у вивченні релігії».
Один з авторів посібника, Олексій Савченко, зазначив, що «автор кожного окремого тематичного розділу мав змогу працювати окремо, втілюючи у своїй роботі своє бачення теми… Авторський колектив підбирали незалежно від їхньої інституційної приналежності. Тобто ставили за мету віднайти дослідника, якому довіряють як компетентному професіоналу, незалежно від того, в якій установі працює людина. Як наслідок, було отримано нешаблонний продукт, в якому було втілено узагальнений огляд теми від кожного окремого фахівця».

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ КП обговорив питання співпраці з Управлінням охорони здоров’я Житомирської ОДА Евроазиатский Еврейский Конгресс, учрежденный Украиной, Казахстаном и РФ, «ушел в прошлое» Большой ассортимент семян овощей и всего, что нужно для урожая На Тернопільщині є унікальний храм шести віків, який двічі змінював місце розташування Вже чотири виробники халяльної курятини присутні на вітчизняному ринку

Публикации