Про конкордат між Україною та Ватиканом наразі говрити передчасно, - нунцій Клаудіо Гуджеротті

27.11.2017 14:53 18

Про конкордат між Україною та Ватиканом наразі говрити передчасно, - нунцій Клаудіо Гуджеротті

Вітчизняні ЗМІ недавно поширили інформацію про можливість підписання Конкордату між Україною і Апостольським Престолом. На прохання CREDO, ситуацію прокоментував Апостольський нунцій в Україні Архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті.

«У стосунках між Святим Престолом та різними країнами часто виникають справи спільного інтересу, які стосуються католицьких спільнот у цій конкретній державі. Те саме відбулося (та відбувається) також і між Міністерством закордонних справ та Апостольською нунціатурою в Україні. У цьому разі справа стосується, зокрема, співпраці у сфері виховання та духовної опіки для військовослужбовців-католиків. Таке спілкування є абсолютно нормальним і вимагає вивчення та поглиблення порушуваних питань. Чи є корисним, щоб воно набрало форми міжнародних угод, — залежить від того, чи Сторони вважатимуть це корисним для більшого добра українських громадян. Тому наразі ще передчасно, і навіть недоречно, говорити про Конкордат. Ідеться лише про звичайні зустрічі між Сторонами щодо тем взаємної співпраці», - зазначив нунцій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/69154/

Следующая новость
Предыдущая новость

Лучшая стоматологическая клиника Поліція затримала капелана УПЦ КП у справі про напад на офіс проросійського телеканалу У Сімферополі протестують проти приватного будівництва на місці палацу калги-султана XV–XVI ст. Необычные люстры с абажуром европейского качества Митрополит УПЦ, який активно співпрацює з владою "ЛНР", каже, що це "провокація"

Публикации