Професори європейських закладів вищої освіти прочитали лекції в Київській академії УПЦ

26.04.2018 21:23 0

Професори європейських закладів вищої освіти прочитали лекції в Київській академії УПЦ

Грецький богослов виступив перед студентами та вихованцями духовної школи з курсом лекцій з біоетики.
Візит професора до КДАіС став можливим завдяки програмі обміну професорсько-викладацькими кадрами, що здійснюється між двома закладами вищої духовної освіти.
Також у рамках реалізації європейської програми співробітництва в галузі освіти «Еразмус», у Київських духовних школах перебували студенти Вищої церковної академії м. Салоніки.
Після закінчення освітньої програми, 23 квітня 2018 року, ректор КДАіС єпископ Сильвестр (Стойчев) провів зустріч з професором Н. Койосом, під час якої гість передав бібліотеці КДА книги з вивчення біоетики. Також сторони обговорили питання щодо співробітництва в галузі освіти та науки і можливість проведення спільних наукових та культурних заходів.
23 квітня викладач канонічного права Університету Мальти Кевін Шембрі прочитав лекцію перед вихованцями КДАіС. Тема зустрічі була присвячена питанням порівняння шлюбу і розлучення в Східній та Західній християнських традиціях.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Стильний жіночій одяг за кращими цінами Купить качественный китайский чай Плитка Tubadzin для вашего интерьера УПЦ нарахувала 100 тисяч учасників ходи, поліція — 15 тисяч Комплексный подход к решению проблем со здоровьем

Публикации