Протоєрей РПЦ закликав росіян не боятися ядерної війни: «Нам смерть лише радість!»

12.09.2019 10:51 0

Скандально відомий протоєрей Російської Православної церкви Всеволод Чаплін, колишній керівник Відділу взаємодії Церкви і суспільства, закликав росіян не боятися смерті після ядерного вибуху.

Про це священик написав у Facebook, цитуючи, слова митрополита РПЦ Анастасія з 1948 року, повідомляє Обозреватель..

У своєму Великодньому посланні російський священнослужитель розповів про наслідки ядерної війни.

"Наш час винайшов свої особливі засоби винищення людей і всього живого на землі: вони мають таку руйнівну силу, що в одну мить можуть звернути великі простори в суцільну пустелю. Все готовий спопелити цей пекельний вогонь, викликаний самою людиною з безодні", – розповідав він.

Водночас повідомлялося, що "страшний спустошливий вогонь" несе не тільки руйнування, але і очищає грішників від "вад, злочинів і пристрасті, що оскверняють землю".

"Для таких людей смерть не є лихом, бо відкривається для них шлях до нескінченного блаженного істинного життя, придбаною для нас смертю і воскресінням Христовим. Чим жадібнішою стає смерть, чим більше жертв намагається вона поглинути серед добрих і злих людей, тим для більшого числа смертних вона відкриває двері до безсмертя, зводячи їх із тління у нетління і залучаючи до вічного, нев'янучого життя", – йшлося в посланні.

Чаплін зазначив, що для християнин смерть лише радість, адже земне життя – це тільки підготовка до вічності.

"Що нам смерть? Лише радість – якщо маємо справжню віру і правдиве покаяння. Що нам земне життя – якщо це тільки підготовка до вічності? Сам Христос одного разу благоволить послати великі лиха для очищення... Але по суті – якщо піднятися над конкретикою моменту – наскільки правильна, наскільки по-справжньому християнська думка! І наскільки потрібна вона сьогодні – для очищення мізків від сопель!" – підсумував священик РПЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/77118/

Следующая новость
Предыдущая новость

Организация похорон в Киеве недорого Выбираем зимние ботинки: как выбрать правильно? Продажа биокаминов, сделанных в Украине Изготовление пакетов и печать логотипов на заказ Чистая вода от компании «АкваПро» с доставкой по Киеву

Публикации