Протестантська радіостанція переїжджає з Росії в Україну

03.07.2019 23:58 0

Християнська радіостанція «Нове життя», заснована протестантами і яка виходила в ефір протягом останніх 20 років, закриває єдине представництво в Росії і переїжджає в Україну, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Іnlight.news.

Як йдеться у повідомленні на офіційній сторінці радіостанції, події пов'язані з рішенням генерального спонсора і початкового засновника перемістити радіо «Нове життя» в Одесу.

З 1 липня 2019 року московська команда радіо «Нове життя» звільнена в повному складі. «Чесно кажучи, це було нелегко, але вибору у нас не було, - йдеться в офіційній заяві московської команди радіо «Нове життя». - Радіо Нове Життя переїжджає разом зі студійним обладнанням, музичним і програмним архівом. Ми шкодуємо, що рішення про переміщення радіостанції було прийнято раптово і без обговорення з нами. І, хоча ми не підтримуємо це рішення, ми його поважаємо і приймаємо».

Учасники московського колективу радіостанції побажали успіхів новій команді на новому місці.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_media_and_Internet/76373/

Следующая новость
Предыдущая новость

Оздоровление в прикарпатской Сходнице: отели и санатории курорта Особенности пластиковых окон от Ventana Рэп-группа "Gospel Рeople" выступит на христианском фестивале в Херсонской области Примите оправданное решение на счет решебников В якій валюті зберігати заощадження у 2018 році?

Публикации