Протестанти України обговорюють створення громадської спілки для консолідації зусиль на захист християнських цінностей

25.10.2018 23:59 48

Протестанти України обговорюють створення громадської спілки для консолідації зусиль на захист християнських цінностей

Від імені правління ВСЦ ЄХБ хочемо дати пояснення стосовно ініціативи створення громадської спілки на платформі протестантських церков. У цьому документі ми висвітлюємо свою позицію стосовно цього об’єднання. Будь ласка, ознайомтесь із цим документом для кращої інформативності та пояснення у своїх помісних церквах.
У рамках проведення Свята подяки 23 вересня 2018 року в м. Києві було ініційовано створення громадської спілки в Україні для консолідації зусиль на захист християнських цінностей. Ініціаторами створення громадської спілки виступили представники євангельсько-протестантських церков України.
Упродовж останніх років керівники різних християнських церков, місій і організацій порушували питання про доцільність скоординованих дій у питаннях захисту християнських цінностей і моралі в Україні.
Наразі ініціатива наблизилась до реалізації, основними завданнями новго б'єднання визначені:
Формування та ствердження християнського світогляду українського народу.
Утвердження в суспільстві християнської моралі та реформування країни на основі християнських цінностей.
Підтримка діяльності релігійних та благодійних організацій, які розвивають освітні програми на основі християнського світогляду.
Підтримка важливих соціальних проектів, направлених на молодь, соціальну, освітню та сімейну сферу на основі християнських принципів.
Поширення у суспільстві принципів християнського милосердя та розвиток соціального служіння, яке зосереджене на незахищених верствах населення.
Сприяння вирішенню проблем сирітства, опікунства, усиновлення.
Робота із групами ризику та напрацювання ефективних моделей профілактики негативних соціальних явищ, таких як алкоголізм, наркоманія, ігроманія тощо.
Сприяння захисту прав і свобод християн в Україні.
Захист сімейних цінностей на усіх рівнях суспільного життя та перед державою.
Співпраця з християнськими та громадськими організаціями, які поділяють такі цінності на міжнародному рівні.
Зазначається, що громадська спілка не є політичним чи екуменічним об’єднанням, і не має на меті створення структури над існуючими релігійними об’єднаннями, які керуються своїми доктринальними настановами та статутними положеннями.
Членство та участь у спілці є добровільним як для юридичних, так і фізичних осіб, які поділяють його основні цілі та завдання.

Фото chve.org.ua

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Большой ассортимент семян овощей и всего, что нужно для урожая Лучшая мужская обувь на любой случай Надежные кредиты от Moneyveo Качественный табак и кальян по доступным ценам Техническое обследование зданий и сооружений

Публикации