Протестанти організували всеукраїнський молитовний марафон

23.08.2017 11:16 6

Протестанти організували всеукраїнський молитовний марафон

В Україні триває цілодобовий марафон посту і молитви, організований низкою протестантських Церков. Під час акції християни моляться за преображення суспільства і реформацію України, повідомляє УНІАН з посланням на "Іnvictory".

У марафоні взяли участь близько 50 000 людей з 24 областей України та інших країн, заявили в прес-центрі проекту R500.

З 1 липня в Сумській області стартувала друга частина молитовного марафону. Щодоби проходять двогодинні блоки молитви в церквах певної області. В кінці тижня естафета переходить наступній області.

Організатори молитовного марафону відзначають: «У Біблії ми знаходимо чимало інструкцій щодо преображення суспільства. І одним з найпотужніших інструментів, які Господь дав для цього Церкві, є молитва. Саме ревні і щирі молитви святих служили тому, щоб змінився звичний плин історії. Сьогодні Господь шукає заступників, які стануть в проломі за Україну — за пробудження і покаяння народу, за преображення кожної сфери суспільства, за процвітання і розвиток всіх сфер держави».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/religion_and_society/68006/

Следующая новость
Предыдущая новость

Мужские кожаные сумки – удобство и стиль Порошенко: Україна очікує визнання автокефалії від Церкви-Матері В Украине выходят книги о современном взгляде на шариат и кораническом принципе совещания Евроазиатский Еврейский Конгресс, учрежденный Украиной, Казахстаном и РФ, «ушел в прошлое» Католики і православні спільно пом’янули 74-ту річницю трагічних подій на Волині

Публикации