Протестанти готують Всеукраїнське свято подяки

23.07.2018 21:33 9

Протестанти готують Всеукраїнське свято подяки

Торік центральна площа столиці зібрала двісті тисяч українців із найвіддаленіших частин України для участі у Святі подяки, яке організували релігійні організації протестантського напрямку. Молитви подяки Господу, унікальні експозиції, пізнавальні майстер-класи, музичні номери відомих виконавців – це стало свідченням, яке вказувало на Бога, якому слід віддавати належну подяку і шану.
До участі запрошуються представники різних конфесій, родини, аби підтримати становлення традиції щорічно відзначати Свято подяки в Україні.

Нагадаємо, що минулого року на Хрещатику на Свято подяки сотні тисяч киян і гостей столиці стали слухачами всесвітньо відомого християнського проповідника Ніка Вуйчича. Австралієць приїхав до Києва, щоб підбадьорити українців, які страждають від війни і соціальних труднощів.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Отели с конференц залами в Киеве Почему так популярны курорты Болгарии? Надгробия и похоронная атрибутика из гранита Митрополит Павел просит у Президента защиты от журналистов и политиков Холодное оружие и сувенирные товары

Публикации