Проректор Київської академії УПЦ видав підручник з гомілетики

15.08.2018 1:33 3

Проректор Київської академії УПЦ видав підручник з гомілетики

Робота над виданням про проповідь, яке стало плодом співпраці Київської духовної академії і семінарії (КДАіС) УПЦ та Курської духовної семінарії РПЦ, тривала два роки.
У підручнику представлено історичний огляд розвитку гомілетики як науки, богословське вчення про проповідь та особу проповідника. В окремих розділах розглянуті практичні питання про зміст та форму проповіді, порядок її підготовки та виголошення.
Унікальністю підручника є розділ, присвячений життю проповіді після її виголошення. Тут йдеться про те, як сприймають проповідь слухачі, які існують форми зворотнього зв’язку між проповідником та аудиторією, якими є особливості розповсюдження проповіді у письмовому вигляді, а також в аудіо- та відеоформаті. Також у роботі над підручником враховано досвід православної Греції.
Особливу увагу приділено проблемі сучасного проповідництва в мережі Інтернет. Раніше ці питання у вітчизняних православних курсах гомілетики не розглядалися.
Науковим редактором видання став ректор Курської духовної семінарії кандидат філологічних наук архімандрит Симеон (Томачинський). Він також є співавтором кількох розділів книги.
Планується в якості додатку до підручника видати хрестоматію, яка буде містити зразкові проповіді церковних авторів різних епох.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Запчасти на китайские автомобили Серебряные, золотые и позолоченные крестики в ассортименте Где купить диплом техникума или ВУЗа Игровой ассортимент от Дрифт казино онлайн Технологическая оснастка по лучшим ценам

Публикации