Прокуратура просить відправити на примусове лікування чоловіка, який «мінував» столичні церкви

30.07.2019 13:41 3

Прокуратура просить відправити на примусове лікування чоловіка, який «мінував» столичні церкви

Київська місцева прокуратура №3 передала в суд клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру щодо чоловіка, який напередодні Великодня заявив про мінування майже всіх релігійних установ Києва. Про це повідомляє видання Гордон з посиланням на прес-службу столичної прокуратури.

За даними слідства, 27 квітня 2019 року чоловік зателефонував із вуличного таксофона й повідомив про замінування Володимирського кафедрального собору, а також інших храмів у столиці.

Правоохоронці встановили, що інформація про підготовку вибухів була неправдивою.

"Мінера" вдалося затримати, йому висунули підозру за статтею "завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибухів, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками".

"За висновками судово-психолого-психіатричної експертизи встановлено, що зловмисник страждав і страждає на теперішній час на хронічне стійке психічне захворювання – шизофренію параноїдної форми, у зв'язку з чим не здатен повною мірою усвідомлювати свої дії та керувати ними", – ідеться в повідомленні.

Київська місцева прокуратура №3 просить суд примусово доправити чоловіка у психіатричний заклад.

27 квітня правоохоронці затримали чоловіка, який погрожував підірвати в Києві на Великдень усі церкви. За даними правоохоронців, раніше він "неодноразово робив аналогічні повідомлення".

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/76686/

Следующая новость
Предыдущая новость

Домашние животные - большая ответственность Адвентисти готують наукову конференцію «Журналістика, медіа служіння і медіаосвіта» Доступные ритуальные услуги в Николаев Полы из ламината – современно, практично и эстетично Быстрый и качественный ремонт macbook в Киеве

Публикации