Прокуратура зацікавилась фактом передачі органного залу Дніпра УПЦ (МП)

30.03.2018 20:54 0

Прокуратура зацікавилась фактом передачі органного залу Дніпра УПЦ (МП)

Прокуратура Дніпропетровської області відкрила кримінальне провадження по факту передачі органного залу у Дніпрі УПЦ (МП).

Про це у "Фейсбуці" пише активіст Олександр Гуміров, передає Depo.Дніпро.

Наприкінці лютого 2018 року активіст направив лист до НАБУ з вимогою розпочати кримінальне провадження щодо передачі органного залу у Дніпрі у власність Української Православної Церкви (Московського Патріархату).

З НАБУ лист був переадресований до прокуратури Дніпропетровської області. Згідно з відповіддю прокуратури, кримінальне провадження за ч.1 статті 364 ККУ, відкрите за фактом передачі органного залу церкві.

Кримінальне провадження було відкрите ще 25 травня 2017 року.

Нагадаємо, що 30 грудня 2009 року тодішній голова обласної ради Юрій Вілкул видав повіреній особі Олександру Смирному довіреність, яка надавала йому змогу підписувати та укладати мирові угоди від імені Дніпропетровської обласної ради. 26 серпня 2010 року Смирний від імені облради підписав мирову угоду з релігійною громадою "Свято-миколаївський храм" УПЦ (МП), згідно з якою будівля органного залу перейшла у власність церкви. З лютого 2017 року мешканці Дніпра намагаються повернути органний зал. У квітні 2017 року суд відмовився повертати органний зал громаді Дніпра. Захисник органного залу пообіцяв подати дві апеляції на рішення суду. 27 липня 2017 року Апеляційний суд залишив органний зал Дніпра у власності УПЦ (МП).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/land_and_property_problems/70638/

Следующая новость
Предыдущая новость

Какими особенностями обладают современные ноутбуки? 5 советов при помощи которых можно выбрать правильный матрас на кровать Универсальное и комфортное онлайн казино «Квадродрайв» У Києво-Печерській лаврі відтворять пам'ятник князю Костянтину Острозькому

Публикации