Проект «Врятуймо скарби разом» дав друге життя безцінним духовним реліквіям

21.12.2019 12:48 0

Проект «Врятуймо скарби разом» дав друге життя безцінним духовним реліквіям

Виставкою відреставрованих сакральних творів відзначили 20 грудня ювілей – десятиліття проекту «Врятуймо скарби разом» в Івано-Франківському обласному краєзнавчому музеї.

Як кажуть організатори, присвячена ювілейна виставка, перш за все, пам’яті владик – Софрона Мудрого і Миколи Сімкайла УГКЦ, які разом з митрополитом Володимиром Війтишиним УГКЦ і Іоасафом ПЦУ, благословляли у 2009 році перші реставрації проекту.

«Проект «Врятуймо скарби разом» - насамперед проект подяки Богові, бо без Божого благословення він би не існував, - ділиться художник-реставратор Валерій Твердохліб. – Отже, переріс не тільки у порятунок пам’яток сакрального мистецтва, а й у повернення нашої історичної пам’яті.

Детальніше про це у репортажі Наталії Палій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/inheritance/78264/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ультрафиолетовая печать: какое оборудование используют и как это делают на самых необычных поверхностях Гранитные памятники на могилу Фриспины за регистрацию без депозита: выгоды и нюансы бесплатных бонусных подарков гемблинг-заведений онлайн Доверяйте вопрос разработки сайтов профессионалам Сайт с лучшими бесплатными видеослотами

Публикации