При Мін’юсті створять Експертну раду з співпраці із Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій

24.07.2018 17:07 9

При Мін’юсті створять Експертну раду з співпраці із Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій

Секретаріат ВРЦіРО розробив та погодив на своєму засіданні 19 липня проект Положення про Експертну раду при Мін’юсті, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Підставою для такого співробітництва стане Меморандум по взаємодію між Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій та Міністерством юстиції України, проект якого також розробив Секретаріат ВРЦіРО. Підписання документу очікується на початку вересня.

Крім цього, представники конфесій розглянули законодавчі ініціативи, спрямовані на вдосконалення ввезення в Україну, розмитнення та розподілу гуманітарної допомоги.

Учасники засідання обговорили релігійну ситуацію на тимчасово окупованих територіях України – в Криму та на Донбасі – та можливі заходи захисту прав віруючих, які переживають гоніння.

Представники церков і релігійних організацій висловили занепокоєння з приводу антидискримінаційної експертизи МОН підручників і освітніх програм, зауважуючи про спробу використання цієї експертизи для руйнації історичної свідомості, традицій і культури, сімейних цінностей і моральних орієнтирів українських дітей. Раніше ВРЦіРО вже зверталася і до МОН, і до Уряду з закликом скасувати антидискримінаційну експертизу як таку, що виходить за межі законодавства про рівність прав жінок і чоловіків.

За участі Головуючого у ВРЦіРО Ребе Якова Дов Блайха члени Секретаріату спланували низку заходів ВРЦіРО на цей рік – як в Україні, так і за кордоном.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/71919/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как выбрать долговечную и прочную ванну? Сайт о неопознанном и неизведанном Невероятный гемблинг на суперустройствах Оформление патента на работу иностранцам в Москве Выходные в Запорожье: самые необычные экскурсии

Публикации