Прихильники Московського Патріархату на Волині жорстоко побили двох літніх вірян ПЦУ

03.05.2019 1:48 9

Прихильники Московського Патріархату на Волині жорстоко побили двох літніх вірян ПЦУ

У селі Четвертня Маневицького району Волині прихильники Московського Патріархату жорстоко побили двох прихильників переходу до Православної Церкви України, які охороняли храм.

Про це повідомляє «ВолиньUA».

Інцидент трапився вночі 1 травня 2019 року, на церковному подвір’ї храму.

За словами місцевих мешканців, після того, як понад дві третини мешканців громади в Четвертні проголосували за перехід до ПЦУ, двоє українців старшого віку вирішили охороняти храм і залишилися на ніч біля дзвіниці, аби опоненти нічого з нього не винесли.

Побоювання прихильників ПЦУ виявились небезпідставними: посеред ночі до храму навідалася група прихильників Московської Церкви і спробувала відчинити двері. На брязкіт ключів наспіли охоронці храму, які завадили пограбуванню.

Нерівна сутичка закінчилася жорстоким побиттям літніх людей, які в результаті інциденту потрапили до лікарні. Із їхніх слів, особливою жорстокістю відзначився один із заїжджих священиків, який родом із Четвертні, хоча зараз має власну парафію Московського Патріархату на Ратнівщині.

На місце інциденту викликали правоохоронців, які наразі вирішують питання щодо внесення відповідних відомостей про скоєння злочину до ЄРДР.

Найімовірніше, до з’ясування всіх обставин інциденту історичний храм у Четвертні опечатають.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/scandals/75639/

Следующая новость
Предыдущая новость

Священики УПЦ освятили місце під пам’ятник десантникам Евроазиатский Еврейский Конгресс, учрежденный Украиной, Казахстаном и РФ, «ушел в прошлое» Футбольна команда "Архангели" стала у Хмельницькому чемпіоном римо-католицької єпархії Канадская печь «Булерьян» - это самое выгодное решение! Казино Азино – подробности об азартном заведении

Публикации