Принц та принцеса з Ліхтенштейну відвідали Гарнізонний храмі УГКЦ у Львові

07.06.2018 13:53 18

Принц та принцеса з Ліхтенштейну відвідали Гарнізонний храмі УГКЦ у Львові

Спадкоємний Принц Князівства Ліхтенштейн Алоїз та його дружина спадкоємна принцеса Софі відвідали Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла.

Про це у себе на Фейсбук-сторінці написав настоятель храму о. Степан Сус.

«Їх Ясновельможність спадкоємний принц Ліхтенштейну Алоїз та його дружина спадкоємна принцеса Софі відвідали Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ та вшанували пам’ять воїнів, що віддали своє життя за мир в Україні та Європі», - зазначив священнослужитель.

Нагадаємо, цими днями відбувається візит Спадкоємного Принца Князівства Ліхтенштейн в Україну, зокрема в міста Київ та Львів.

У Львів високоповажні гості прибули з Києва у середу ввечері.

В рамках візиту до Львова, відбулись зустрічі з керівництвом міста та області. Також запланована екскурсія містом, відвідування «Будинку вчених», візит до Родинного дому «Покрова», - повідомляє сайт ЛМР.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/71379/

Следующая новость
Предыдущая новость

Разработка мобильных приложений для отелей Четки – часть духовного просвещения Школьные рюкзаки и канцелярские товары оптом Редкие и нетипичные виды ставок на хоккей - азартные игры дял каждого СБУ притягла до відповідальності низку священиків УПЦ

Публикации