Принц та принцеса з Ліхтенштейну відвідали Гарнізонний храмі УГКЦ у Львові

07.06.2018 13:53 18

Принц та принцеса з Ліхтенштейну відвідали Гарнізонний храмі УГКЦ у Львові

Спадкоємний Принц Князівства Ліхтенштейн Алоїз та його дружина спадкоємна принцеса Софі відвідали Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла.

Про це у себе на Фейсбук-сторінці написав настоятель храму о. Степан Сус.

«Їх Ясновельможність спадкоємний принц Ліхтенштейну Алоїз та його дружина спадкоємна принцеса Софі відвідали Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла Львівської архиєпархії УГКЦ та вшанували пам’ять воїнів, що віддали своє життя за мир в Україні та Європі», - зазначив священнослужитель.

Принц та принцеса з Ліхтенштейну відвідали Гарнізонний храмі УГКЦ у Львові

Нагадаємо, цими днями відбувається візит Спадкоємного Принца Князівства Ліхтенштейн в Україну, зокрема в міста Київ та Львів.

У Львів високоповажні гості прибули з Києва у середу ввечері.

В рамках візиту до Львова, відбулись зустрічі з керівництвом міста та області. Також запланована екскурсія містом, відвідування «Будинку вчених», візит до Родинного дому «Покрова», - повідомляє сайт ЛМР.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/71379/

Следующая новость
Предыдущая новость

Самая профессиональная служба эвакуации Проектування будівель від фахівців Качественный металлопрокат от компании "Будсервис" по доступной цене Защити свой телефон от вирусов Митрополит Онуфрій видав циркуляр про особливе молитовне правило всім вірянам УПЦ

Публикации