Прикарпатські греко-католицькі священики обіграли у футбол закарпатське духовенство

31.10.2017 12:02 6

Прикарпатські греко-католицькі священики обіграли у футбол закарпатське духовенство

Перед грою, учасників поблагословив владика Ніл (Лущак), єпископ-помічник Мукачівської єпархії, який у своєму привітанні зазначив: “Подібний матч на Закарпатті ми проводимо вперше. Багато священиків дуже люблять футбол, уболівають за команди, але самі рідко виходять на поле. Тому зараз є добра нагода, щоби самим відчути дотик до м’яча, а ще – ближче познайомитися з нашими сусідами і разом у такий радісний спортивний спосіб прославляти Господа”.
Після цього команди за підтримки глядачів, які зібралися на цю спортивну подію, вийшли на поле. Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі з головним суддею – арбітром ФІФА Ярославом Козиком. Поєдинок відбувався у добродушній, проте все ж у змагальній атмосфері. Старалися гравці обох команд, хоча більш зіграними на полі виглядали священики Стрийської єпархії. Після стартового натиску господарів, стрияни захопили ініціативу на всіх ділянках поля. Уже в першому таймі вони чотири рази пробивали ворота суперника, закарпатці ж зуміли відповісти тільки одним голом. Після перерви гольовий розрив не зменшився, а ще більше зріс. Кінцевий рахунок зустрічі 7:1 на користь команди священнослужителів Стрийської єпархії.
Матч-відповідь між командами священиків Стрийської та Мукачівської єпархій відбудеться наступного року в місті Стрию.
Слід зазначити, що Мукачівська єпархія не входить до складу УГКЦ, підпорядковуючись безпосередньо папській столиці.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Мемориальные комплексы из гранита Ракетка для бадминтона Большой выбор межкомнатных дверей Освещение в ландшафтном дизайне Сейф – залог безопасности содержимого

Публикации