Президент у Маріуполі помолився з вірянами УПЦ за мир в Україні

03.04.2018 14:17 9

Президент у Маріуполі помолився з вірянами УПЦ за мир в Україні

Глава держави помолився за мир в Україні та поспілкувався з вірянами, зазначив, що з першого дня свого президентства робив, робить і буде робити все для того, щоб на українську землю прийшов мир. «Звичайно, на жаль, це залежить не від нас», – додав він.
Порошенко нагадав, що відповідно до закону, зараз переформатовується антитерористична операція. «Яке я поставив завдання? 30 березня, відповідно до заяви Президента України, Канцлера Німеччини, Президента Франції – і ми дотисли Путіна, щоб він зробив таку саму заяву, а він цього разу відмовлявся це робити – щоб було (встановлено – ред.) перемир’я», - розповів глава держави. Він зауважив, що кожен свій робочий день починає із заслуховування інформації про ситуацію на фронті.
«Наші війська чітко виконують накази Верховного Головнокомандувача щодо припинення вогню», - підкреслив президент. Водночас він висловив жаль з приводу недотримання режиму припинення вогню з боку проросійських бойовиків та зазначив, що 1 квітня було одинадцять обстрілів, в тому числі з важкого озброєння. Президент також наголосив на важливості створення всіх умов для того, щоб свою роботу почала миротворча місія ООН і було припинено вогонь.
Також на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці Порошенко закликав усіх православних “в посту та покаянні провести Страсну седмицю і підготуватися до найрадіснішого свята року – Воскресіння Христова”.
Петра Порошенка у поїздці супроводжували міністр оборони України Степан Полторак та начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности игры на сайте казино Колумбус Широкий ассортимент качественного зуботехнического оборудования Вячеслав Кантор - защитник всего человечества Дизельная тепловая пушка Vitals DHС-501 Последние новости Кыргызстана на manas.news

Публикации