Президент України і король Саудівської Аравії спростять мусульманам процедуру здійснення хаджу

10.11.2017 0:53 6

Президент України і король Саудівської Аравії спростять мусульманам процедуру здійснення хаджу

«Я з подивом дізнався, що візи до Саудівської Аравії є найдорожчими серед усіх країн світу для українців і, відповідно, візи до України – найдорожчими для саудівців», — зауважив голова держави в коментарі для журналістів за підсумками офіційного візиту до Королівства Саудівська Аравія.
Він зазначив, що під час зустрічі з королем Саудівської Аравії укладена угода про зниження плати за візи з метою полегшення міжлюдських контактів, спрощення співпраці на рівні бізнесу та підприємців, а також активізації туризму.
За словами президента, це також сприятиме релігійному обміну. Петро Порошенко зауважив, що в Україні є близько 2 млн мусульман, і вони матимуть можливість здійснити прощу — хадж до Саудівської Аравії. «Ми домовились про те, що максимально спростимо процедуру здійснення хаджу», — повідомив він.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Оформление патента на работу иностранцам в Москве Самые свежие новости бизнеса Серебряные крестики от храма святого Николая Біля Полтави розташовано дитячий табір УАПЦ Греко-католицький священик ініціював клуб любителів-мотоциклістів і став членом Товариства байкерів-священиків Угорщини

Публикации