Президент України і король Саудівської Аравії спростять мусульманам процедуру здійснення хаджу

10.11.2017 0:53 6

Президент України і король Саудівської Аравії спростять мусульманам процедуру здійснення хаджу

«Я з подивом дізнався, що візи до Саудівської Аравії є найдорожчими серед усіх країн світу для українців і, відповідно, візи до України – найдорожчими для саудівців», — зауважив голова держави в коментарі для журналістів за підсумками офіційного візиту до Королівства Саудівська Аравія.
Він зазначив, що під час зустрічі з королем Саудівської Аравії укладена угода про зниження плати за візи з метою полегшення міжлюдських контактів, спрощення співпраці на рівні бізнесу та підприємців, а також активізації туризму.
За словами президента, це також сприятиме релігійному обміну. Петро Порошенко зауважив, що в Україні є близько 2 млн мусульман, і вони матимуть можливість здійснити прощу — хадж до Саудівської Аравії. «Ми домовились про те, що максимально спростимо процедуру здійснення хаджу», — повідомив він.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

На Тернопільщині є унікальний храм шести віків, який двічі змінював місце розташування Современная криптовалюта простым языком Как изменились футболки за время своего существования? Між духовенством та районною владою Рівненщини відбувся благодійний футбольний матч Працівники ювенальної поліції влаштували свято дітям молодіжного табору Мукачівської єпархії УПЦ

Публикации