Президент України і король Саудівської Аравії спростять мусульманам процедуру здійснення хаджу

10.11.2017 18:13 9

Президент України і король Саудівської Аравії спростять мусульманам процедуру здійснення хаджу

Президент Петро Порошенко повідомив про досягнення «важливих домовленостей щодо спрощення візового режиму» між Україною та Саудівською Аравією, повідомляє Іslam.in.ua.

«Я з подивом дізнався, що візи до Саудівської Аравії є найдорожчими серед усіх країн світу для українців і, відповідно, візи до України – найдорожчими для саудівців», — зауважив голова держави в коментарі для журналістів за підсумками офіційного візиту до Королівства Саудівська Аравія.

Він зазначив, що під час зустрічі з королем Саудівської Аравії укладена угода про зниження плати за візи з метою полегшення міжлюдських контактів, спрощення співпраці на рівні бізнесу та підприємців, а також активізації туризму.

За словами президента, це також сприятиме релігійному обміну. Петро Порошенко зауважив, що в Україні є близько 2 млн мусульман, і вони матимуть можливість здійснити прощу — хадж до Саудівської Аравії. «Ми домовились про те, що максимально спростимо процедуру здійснення хаджу», — повідомив він.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/68942/

Следующая новость
Предыдущая новость

Приятное времяпровождение с огромнейшим количеством подарков и призов Актуальный прайс-лист: где и как искать свежие цены на радиодетали Быстрый, недорогой и качественный ремонт холодильников в Днепре Полы из ламината – современно, практично и эстетично Вам нужны лайки? Получайте их на самых выгодных условиях

Публикации