Президент України привітав главу УПЦ КП з 89-річчям і згадав про 100-річчя початку української автокефалії

23.01.2018 18:33 6

Президент України привітав главу УПЦ КП з 89-річчям і згадав про 100-річчя початку української автокефалії

"Ваша Святосте! Прийміть мої щирі вітання з нагоди 89-річчя! У дні тяжких випробувань для нашої держави Ви вболіваєте за всю українську землю. Силою та вірою служите Богові та Україні та молитеся за мир на рідній землі. Ви завжди були взірцем та прикладом для наслідування. Довголіття, міцного здоров'я і Божого благословення Вам, Святійший Владико!", - написав П. Порошенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook 22 січня уранці.
Того ж дня глава держави виступив на урочистому зібранні з нагоди Дня соборності України та 100-річчя проголошення незалежності Української Народної Республіки (УНР) у Києві. «Без Четвертого Універсалу не було і би Акта проголошення незалежності. Якби наші славні предки далекого 1918 року не посіяли зерна ідеї незалежності, вона б ніколи не розрослася до майже одностайної підтримки на референдумі 1991 року», - заявив Петро Порошенко.
«Символічно, що прапор, герб, гімн, гривню, певною мірою єдиний стандарт літературної державної мови ми прийняли у спадок з тих часів. Рівно як і академію наук, і національний архів, україномовні школи та університети. І незалежну від Москви Українську Православну Помісну Церкву. Четвертий Універсал та Акт злуки належать до числа найважливіших документів національно-визвольних змагань», - також додав він.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Украинский Вулкан - где выбрать лучший вариант? Кардинал Леонардо Сандрі: «Любов до правди не дозволяє нам прийняти мовчання щодо ситуації в Україні» Массаж, а также обучение технике Цигун в Одессе УГКЦ створить у Коломиї комп’ютерний клас для людей похилого віку Азартные игры и православие

Публикации