Президент України взяв участь у міжконфесійному молебні у Вишгороді

16.05.2018 14:35 0

Президент України взяв участь у міжконфесійному молебні у Вишгороді

Молитву провели в рамках президентського візиту на Вишгородщину. Молебень очолив владика Василь (Тучапець), екзарх Харківський УГКЦ.
Спершу на подвір’ї собору гостей зустрів парох громади УГКЦ у Вишгороді протоієрей Тарас Валах. Він привітав усіх прибулих та побажав їм особливої опіки Вишгородської Богородиці: «Нехай Господь за заступництвом Пресвятої Богородиці, прославленої в іконі Вишгородської Богородиці, благословляє вас усіма потрібними ласками для усіх починань у скріпленні єдності та процвітанні нашої держави».
У своєму вітальному слові владика Василь відзначив, що перед іконою Вишгородської Богородиці впродовж віків молилися великі князі Київські. І сьогодні молитва глави держави є символом християнського вектору розвитку України.
На згадку про молитву президенту України подарували копію ікони Вишгородської Богородиці.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Вивіз будівельного сміття: як не переплатити? - поради від "Мотор-М" Отель для комфортного отдыха во Львове Большой выбор качественного пенополистирола по выгодным ценам Необходимы деньги? Поможет кредит в интернете! Принцип начисления спортивного выигрыша и главные критерии выбора клуба

Публикации