Президент України взяв участь у міжконфесійному молебні у Вишгороді

16.05.2018 14:35 0

Президент України взяв участь у міжконфесійному молебні у Вишгороді

Молитву провели в рамках президентського візиту на Вишгородщину. Молебень очолив владика Василь (Тучапець), екзарх Харківський УГКЦ.
Спершу на подвір’ї собору гостей зустрів парох громади УГКЦ у Вишгороді протоієрей Тарас Валах. Він привітав усіх прибулих та побажав їм особливої опіки Вишгородської Богородиці: «Нехай Господь за заступництвом Пресвятої Богородиці, прославленої в іконі Вишгородської Богородиці, благословляє вас усіма потрібними ласками для усіх починань у скріпленні єдності та процвітанні нашої держави».
У своєму вітальному слові владика Василь відзначив, що перед іконою Вишгородської Богородиці впродовж віків молилися великі князі Київські. І сьогодні молитва глави держави є символом християнського вектору розвитку України.
На згадку про молитву президенту України подарували копію ікони Вишгородської Богородиці.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Особенности конкурсов прогнозистов, проводимых платформой Ставка ТВ Мужские кожаные сумки – удобство и стиль Митрополит Онуфрій відвідав Православну спартакіаду з греко-римської боротьби История и первые «шаги» телешоу Дом 2 Лучший способ получения прибыли за веселье в Azino777

Публикации