Президент Туреччини вперше за 59 років відвідає Ватикан

05.02.2018 13:53 0

Президент Туреччини вперше за 59 років відвідає Ватикан

5 лютого президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган зустрінеться з Папою Римським Франциском, що стане першим державним візитом турецького лідера до Ватикану за останні 59 років. Про це повідомляє Радіо Свобода.

У канцелярії Ердогана повідомили, що під час зустрічі йтиметься про статус Єрусалима, турецько-ватиканські відносини, Сирію, кризу біженців, тероризм, ксено- та ісламофобію.

Італійська влада ввела заборону на протести в центрі Рима під час візиту Ердогана, і близько 3,5 тисяч поліцейських вийшли на вулиці для охорони порядку.

Папа Франциск та Ердоган востаннє зустрічалися в 2014 році під час візиту понтифіка до Туреччини. Вони також мали телефонну бесіду наприкінці грудня 2017 року.

Відносини між Туреччиною і Ватиканом загострилися з червня 2016 року, коли папа Франциск заявив про масові вбивства вірмен в Першій світовій війні від рук османських військ, назвавши це «геноцидом».

Анкара відкидає використання терміну «геноцид» для означення таких вбивств і назвала тодішні висловлювання голови Римо-Католицької Церкви поширенням «неправди і наклепу».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/world_news/69981/

Следующая новость
Предыдущая новость

Ресурс Слототоп и его преимущества Голосовые поздравления с днем рождения по именам Готовим пиццу! Дизайн интерьеров квартир и домов в Украине от Design Evolution Якісні платформні ваги за доступною ціною

Публикации