Президент СКУ попросив Патріарха Варфоломея надати Томос про автокефалію УПЦ КП

06.02.2018 13:03 3

Президент СКУ попросив Патріарха Варфоломея надати Томос про автокефалію УПЦ КП

30 січня 2018 р. у приміщенні Вселенського Патріархату в Стамбулі, Туреччина, Президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій зустрівся зі Патріархом Варфоломієм І, Архиєпископом Константинополя - Нового Риму. Про це повідомляє сайт СКУ.

Президент СКУ представив та передав Резолюцію Річних загальних зборів СКУ 2017 р., які продовжують закликати Вселенського Патріарха видати Томос про автокефалію Української Православної Церкви Київського Патріархату. Евген Чолій також ознайомив Вселенського Патріарха з нинішніми євроінтеграційними процесами в Україні та наголосив на небезпеці гібридної війни Російської Федерації як для України, так і для миру та стабільності в світі.

У зустрічі також узяли участь: Віце-президент Конференції Європейських церков Митрополит з Франції Еммануїл; єпископ Едмонтону і Західної Єпархії Української Православної Церкви в Канаді владика Іларіон; Головний секретар Святого та Священного Синоду Вселенського Патріархату архимандрит Йоахим Білліс; Консул України в Стамбулі Максим Вдовиченко та Директор Представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук.

Президент СКУ також взяв участь у Божественній Літургії на честь Трьох Святителів у Патріаршому Соборі Святого Георгія. Він побував на прийнятті разом з Вселенським Патріархом та єрархами Православної Церкви.

“Світовий Конґрес Українців закликає Вселенського Патріарха Варфоломія І видати Томос про автокефалію Української Православної Церкви Київського Патріархату,” - заявив Президент СКУ Евген Чолій.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/ukrainians_outside_of_Ukraine/69994/

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава РПЦЗ путешествует по Крыму Игровые автоматы Super Slots для начинающих и профессионалов Международные эксперты высоко оценили финансовую разведку Украины, - Игорь Черкасский В Радомышле готовится международная межконфессиональная конференция по работе с детьми-аутистами Священики УПЦ спільно з волонтерами забезпечили п’ять підрозділів ЗСУ ліками

Публикации