Президент Світового конґресу українців обговорив з Вселенським патріархом можливсть автокефалії для УПЦ КП

05.02.2018 13:53 0

Президент Світового конґресу українців обговорив з Вселенським патріархом можливсть автокефалії для УПЦ КП

Президент СКУ представив та передав патріарху резолюцію Річних загальних зборів СКУ 2017 р., які продовжують закликати Вселенського Патріарха видати Томос про автокефалію Української Православної Церкви Київського Патріархату. Евген Чолій також ознайомив Вселенського Патріарха з нинішніми євроінтеграційними процесами в Україні та нагадав про гібридну війну Російської Федерації проти України.
У зустрічі також узяли участь віце-президент Конференції Європейських церков митрополит з Франції Еммануїл; єпископ Едмонтону і Західної Єпархії Української Православної Церкви (Константинопольського Патріархату) в Канаді владика Іларіон; головний секретар Священного Синоду Вселенського Патріархату архімандрит Йоахим Білліс; консул України в Стамбулі Максим Вдовиченко та директор Представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук.
Президент СКУ також взяв участь у літургії на честь Трьох Святителів у Патріаршому Соборі Святого Георгія. Він також побував на зустрічі з Вселенським Патріархом та ієрархами Православної Церкви.
“Світовий Конґрес Українців закликає Вселенського Патріарха Варфоломія І видати Томос про автокефалію Української Православної Церкви Київського Патріархату,” - заявив президент СКУ Евген Чолій.
СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ має мережу складових організацій та зв’язків з українцями у 53 країнах. Заснований у 1967 р., СКУ в 2003 р. був визнаний Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом.

Источник

Следующая новость
Предыдущая новость

Невероятный гемблинг на суперустройствах Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением» Лучшие фильмы ужасов на DIVAN.TV Єпископ УПЦ вибачився за поведінку священика, який зневажив пам'ять воїна АТО УПЦ долучилась до свята річниці створення Національної поліції

Публикации