Президент провів зустріч з Головою Християнсько-демократичного союзу Німеччини

13.04.2019 18:19 6

Президент провів зустріч з Головою Християнсько-демократичного союзу Німеччини

У рамках робочого візиту до Німеччини Президент України Петро Порошенко зустрівся з Аннеґрет Крамп-Карренбауер, Головою Християнсько-демократичного союзу Німеччини.

Було відзначено динамічний розвиток політичного діалогу між Україною та ФРН.

А.Крамп-Карренбауер дала високу оцінку прозорості проведення першого туру президентських виборів в Україні та їх відповідності високим демократичних стандартам.

Співрозмовники обговорили питання двостороннього порядку денного, в тому числі ситуацію в окупованих Росією Донбасі та Криму.

Окрему увагу було приділено питанню негайного та безумовного звільнення українських моряків та політичних в’язнів, які незаконно утримуються Росією.

Глава держави подякував Німеччині за допомогу у впровадженні реформ в Україні. Про це інформує прес-служба Глави держави.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/75413/

Следующая новость
Предыдущая новость

Клуб Вулкан 24 — отзывы реальных игроков Старовинну ікону підмінили у церкві на Тернопільщині Мебель на заказ в Киеве от компании «Эфес» Оригинальные памятники в Запорожье: как подобрать дизайн надгробья для умершего близкого Митрополит Павел просит у Президента защиты от журналистов и политиков

Публикации