Президент при зустрічі з Патріархом Варфоломієм І говорив про важливість Єдиної Помісної Православної Церкви

10.04.2018 9:13 15

Президент при зустрічі з Патріархом Варфоломієм І говорив про важливість Єдиної Помісної Православної Церкви

Президент України Петро Порошенко під час візиту до Туреччини провів зустріч зі Вселенським Патріархом Варфоломієм І, інформує офіційний сайт Глави держави.

«Символічно, що наша зустріч відбувається у ці святкові дні, коли мільйони українців ідуть до Церкви. Для мене велика честь вітати Вас словами «Христос Воскрес!», - відзначив Президент України.

Вселенський Патріарх привітав український народ зі святом Великодня. «Ми молимось за мир в Україні», - сказав він.

Президент України розповів про свою поїздку до Маріуполя і Волновахи напередодні Великодня, де люди потребують миру і припинення російської агресії.

Патріарх Варфоломій І подякував Петру Порошенку за його миротворчість, зокрема заклик до миру під час його Великоднього звернення.

Президент України також відзначив важливість запровадження Єдиної Помісної Православної Церкви в Україні, чого прагне український народ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/70763/

Следующая новость
Предыдущая новость

Как заработать с помощью онлайн казино Вулкан Дымоходы для разных видов твердотопливных котлов УПЦ КП презентувало відео «90 псалом - молитва воїна та капелана» Самые свежие новости бизнеса Проектирование и изготовление авторской мебели на заказ

Публикации