Президент попросив Всеукраїнську Раду Церков зробити заклик до виборів

22.03.2019 13:48 9

Президент попросив Всеукраїнську Раду Церков зробити заклик до виборів

Петро Порошенко 21 березня зустрівся з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Серед іншого йшла мова про безпеку під час виборчого процесу.

«Україна увійшла у виборчий період. Вибори – це є випробовування для держави, для демократії, випробовування єдності для будь-якого суспільства. А особливо для суспільства, яке знаходиться у стані війні. На кордоні якого знаходяться російські дивізії, готові до вторгнення», — сказав Президент Петро Порошенко на зустрічі.

Глава держави наголосив, що щодня відбуваються обстріли і провокації на лінії фронту. І, на жаль, майже щодня наші герої віддають своє життя за свободу, незалежність нашої держави, за можливість розбудовувати державу.

«Я був би вам дуже вдячний, якби Всеукраїнська Рада Церков закликала провести вибори без насильства. Провести вибори в мирі і спокої. Ваш заклик до суспільної злагоди обов’язково буде почутий. Цей заклик міг би бути доповненим молитвами за перемогу, мир і єдність в Україні», — звернувся Петро Порошенко до учасників зустрічі.

Він також зауважив, що з боку Кремля це зветься гібридна війна, і його посланці не просто атакують нашу країну на сході, незаконно анексували Крим, а ще й ведуть активну інформаційну війну, несуть фейкові новини, брехню, розбрат і ненависть.

Президент переконаний, що сьогодні, коли Україні конче потрібні єдність та мир, у цей складний час голос церкви є надзвичайно важливим. «Важливим у питаннях суспільного миру, адже ви маєте великий авторитет у суспільстві», — зауважив він.

Патріарх СвятославВ свою чергу, Глава Української Греко-Католицької Церкви Патріарх Святослав наголосив: «Ми разом з українськими волонтерами, добровольцями, ми разом сказали – ні насильству під час виборів».

«Справді, це нас турбує. Що є прояви агресії, прояви ненависті, протистояння, яке хтось хоче спроектувати в лоно українського суспільства. Але можливо ті, яким найбільше довіряє сьогодні український народ – армія, волонтери, церкви і релігійні організації – ми разом кажемо: ні насильству» , — наголосив він.

«Бо інакше необхідних умов для чесних і справедливих, прозорих виборів не можна створити», — додав Глава УГКЦ. Повідомляє Офіційне інтернет-представництво Президента України.

Нагадуємо, що представники різних Церков і релігійних організацій звернулися до громадян України щодо президентських виборів:

  • Єпископи УГКЦ закликали українців відповідально голосувати, а політиків – дотримуватися християнських цінностей
  • «Не продавайте свій голос ані за гроші, ані за солодкі обіцянки», - єпископи ПЦУ до українців
  • Не очікуймо, що претенденти на посаду президента будуть святими, – звернення єпископів РКЦ
  • Лідери Протестантських Церков України закликали українців взяти активну участь виборах Президента.
  • Мусульмани закликають кандидатів на посаду Президента дотримуватися моральних засад у своїй агітації

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/75167/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сифоны для душевых Функциональная мебель: выбираем диван Новые игровые машины в знаменитом клубе Вулкан Онлайн скупка антиквариата - классическое искусство в виртуальной эпохе Неодимовый магнит для экономии семейного бюджета

Публикации