Президент подякував Патріарху Святославу за служіння народу і підтримку українських воїнів

09.04.2019 17:33 0

Президент подякував Патріарху Святославу за служіння народу і підтримку українських воїнів

Президент України Петро Порошенко у привітальному листі з нагоди 10–річчя єпископської хіротонії Патріарха Святослава висловив вдячність за служіння Глави УГКЦ для українців, поширення християнських та високоморальних цінностей, а також за добрі справи для розвитку українського суспільства, зокрема за розбудову служби капеланів та підтримку українських воїнів.

«Ці десять років засвідчили ваші високі чесноти християнина і пастиря, подвижницьку готовність служити церковній громаді і всьому українському народу у нинішніх випробуваннях, що випали на його долю. Високо ціную Ваш особистий внесок у волонтерську роботу Української Греко-Католицької Церкви, у підтримку наших воїнів, розбудову служби капеланів і все те, що робиться вами для перемоги і миру», — наголосив у своєму зверненні Президент України Петро Порошенко.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/75374/

Следующая новость
Предыдущая новость

Быстрый обмен с Киви на Приват Компрессорные станции по ценам производителя Суши и пивная тарелка в любое время суток Деньги на карту в течение 15 минут Le Figaro: Папа Франциск може відвідати Росію, яку оминав через війну в Україні

Публикации