Президент назвав звільнення заручників - важливою перемогою і подякував Церквам за молитви

28.12.2017 2:23 9

Президент назвав звільнення заручників - важливою перемогою і подякував Церквам за молитви

«Це великий день. Він також символізує низку важливих перемог, яких ми досягли і досягнемо. Те, що ми зробили за ці три роки. Друзі, ви повертаєтесь в іншу країну – вільну, демократичну, реформовану, з твердою надією в те, що у все у нас буде добре», - сказав Президент Петро Порошенко 27 грудня під час зустрічі звільнених з ворожого полону українських військових на летовищі у Харкові, інформує офіційний сайт Глави держави.

Петро Порошенко висловив тверде переконання, що усі українські полонені, які знаходяться як на окупованій території, так і в Росії будуть звільнені і повернуться додому. Президент запевнив, що зробить усе від нього належне, що б це стало реальністю. При цьому, він також висловив впевненість у звільнені усіх окупованих українських територій, успішному запровадженні миротворчої місії ООН на Донбасі і у відродженні цього регіону. «І хлопців повернемо, і миротворців на Донбас запросимо, і землю нашу звільнимо від ворогів, і Донбас відродимо. У мене з цього приводу немає жодного сумніву», - підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави подякував усім, хто «сьогодні прийшов вітати своїх з поверненням додому».

Особливо Президент подякував Церквам, які не лише молилися за повернення додому ув’язнених бойовиками українців, але й робили все можливе, щоб це стало якнайближчою реальністю.

Звертаючись до присутніх на харківському аеродромі Патріарха Філарета і Митрополита Онуфрія, Президент сказав: «Дякую представникам духовенства за молитви за Україну, українців, українське військо та за полонених і за ваші рішучі дії для того, щоб створити умови, щоб сьогоднішнє де-факто друге народження 74 українців, які були звільненні з ворожих в'язниць».

«Це є яскрава ознака, наскільки сьогоднішній важливий день для усіх українців і наскільки сьогодні ми боремося, щоб кожен українець був захищений і повернувся додому», - сказав Президент та наголосив, що це є й повідомлення для кожного українського військового, що «ми будемо перемагати і не залишимо нікого».

«Ще раз велика подяка усім, хто до цього долучився», - сказав Президент та відзначив роль членів Тристоронньої контактної групи, які три роки ведуть надзвичайно важку, іноді невдячну, але дуже результативну роботу.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/national_religious_question/69534/

Следующая новость
Предыдущая новость

Зачем нужны надгробия Новини Квебеку: Верховний суд виступив на захист онлайн казино Станьте ближе к Богу Букет для невесты заказываем в интернет магазине Не знаете, как достигнуть успеха в своем бизнесе, то вам необходимо высококачественное продвижение сайта

Публикации