Президент запросив Патріарха Феофіла ІІІ здійснити пастирський візит до України

26.01.2019 10:29 21

З ініціативи Патріарха Єрусалимського відбулася телефонна розмова Президента України Петра Порошенка та Його Блаженства Феофіла ІІІ.

Глава держави побажав Патріарху Теофілу здоров’я та успіху в його патріаршій місії. Про це інформує офіційний сайт Глави держави.

Патріарх Єрусалимський запевнив, що молитиметься за мир та процвітання України, а також за об’єднання українських православних.

Було відзначено виключну історичну вагу створення канонічної помісної православної Церкви в Україні, що відповідає віковим устремлінням українського народу.

Петро Порошенко запросив Патріарха Феофіла ІІІ здійснити пастирський візит до України для здійснення спільної молитви за мир в нашій державі та Європі, а також налагодження діалогу з помісною Церквою України.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/74478/

Следующая новость
Предыдущая новость

Квартира начинается со входной двери Большой выбор тактического снаряжения отечественных и иностранных производителей Страхование в «Укрфинстрах» - это надежность и гарантия выплат Волонтери передали Святогірській лаврі 10 тон гуманітарної допомоги для переселенців Выдающийся деятель из мира политики

Публикации