Президент закликав Ізраїль визнати Голодомор актом геноциду українського народу

20.08.2019 20:03 0

Президент закликав Ізраїль визнати Голодомор актом геноциду українського народу

Володимир Зеленський звернувся до ізраїльської сторони із закликом визнати Голодомор 1932-33 років актом геноциду українського народу. Про це Глава держави заявив за підсумками переговорів з Прем’єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу, який перебував з офіційним візитом в Україні. Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

«Україна та Ізраїль мають давні тісні історичні зв’язки. Наші народи спільно пережили всі трагедії новітньої історії – Голодомор і Голокост, Другу світову війну, тоталітарний радянський режим», – підкреслив Президент.

Володимир Зеленський нагадав, що сьогодні разом з Біньяміном Нетаньягу відвідає Національний історико-меморіальний заповідник «Бабин Яр» і вшанує пам’ять жертв масових розстрілів у Бабиному Яру та жертв Голокосту.

«Все це – гіркі моменти нашої спільної історії, що повинні об’єднувати нас з надією на світле майбутнє та неможливість повторення подібних трагедій», – наголосив Глава держави.

Зі свого боку Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу зазначив, що масове вбивство тисяч євреїв у Бабиному Яру є прикладом спільної трагедії українського та єврейського народів.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/76890/

Следующая новость
Предыдущая новость

Туры в Великий Устюг на Новый Год Ресурс Слототоп и его преимущества Соціологи: українці все більше схиляються до створення помісної Церкви Как правильно остеклить балкон в Домодедово: основные особенности Вибір стильних чоловічих курток

Публикации