Президент в Черкасах зустрівся з Митрополитом Черкаським і Канівським Софронієм (УПЦ (МП))

21.11.2018 11:49 9

Президент в Черкасах зустрівся з Митрополитом Черкаським і Канівським Софронієм (УПЦ (МП))

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Черкаської області відвідав Свято-Михайлівський кафедральний собор в Черкасах, де зустрівся з митрополитом Черкаським і Канівським владикою Софронієм. Глава держави подякував очільнику Черкаської єпархії УПЦ (МП )за мудрість, повідомила 20 листопада прес-служба Глави держави.

«Хотів би звернутися до владики Софронія. Я хотів би подякувати вам за дуже змістовну, дуже відверту і наставницьку розмову щирої і віруючої людини, яка дуже любить Україну, яка дуже любить Черкащину, яка будує тут храми і яка дивиться в майбутнє української церкви – майбутнє української помісної автокефальної православної церкви. Низький уклін вам і подяка за ваші труди», - сказав Президент.

Глава держави під час свого виступу перед громадсько-політичним активом Черкаської області також підкреслив, що українці підтримують створення єдиної помісної православної церкви в Україні.

Петро Порошенко, говорячи про автокефалію української Церкви, підкреслив, що попри зусилля усіх – Президента, Верховної Ради, церковних єрархів і підтримки людей, «цього б точно не вдалося зробити, якби не було волі Божої».

«І не 27 років чекали українці цієї великої події. І навіть не 332 роки. А 1030 років з моменту Хрещення України святим рівноапостольним князем Володимиром. 1030 років Україна чекала автокефальної Церкви», - сказав Президент.

«Тому, що це один з ключових елементів державотворення суверенної, незалежної держави Україна», - наголосив Глава держави на важливості питання автокефалії української Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/state/church_state_relations/73604/

Следующая новость
Предыдущая новость

Страхование в «Укрфинстрах» - это надежность и гарантия выплат Сергей Тарута уверен, что в пенсионной реформе серьезные ошибки Товариство українців-католиків зі США організувало для дітей з родин учасників АТО і переселенців ІІІ благодійну школу англійської мови «Эстерсунд»: Восстание скромного шведского клуба из Зимнего города Качественная техника для съемки

Публикации