Президенту Ізраїлю представили концепцію майбутнього меморіалу «Бабин Яр»

10.02.2018 20:47 3

Президенту Ізраїлю представили концепцію майбутнього меморіалу «Бабин Яр»

Президент Ізраїлю Реувен Рівлін 8 лютого зустрівся з керівництвом Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр».

Як повідомляє проект "Єврейські новини" з посиланням на прес-службу Меморіалу, делегація прибула в Ізраїль, щоб представити «історичний наратив» – концепцію майбутнього меморіалу, який побудують на Дорогожичах у Києві.

«Усім главам держав, з якими мені доводиться зустрічатися, я кажу, що Ізраїль не є компенсацією за Голокост, – моя родина приїхала сюди двісті десять років тому, – але важливо, щоб всі знали, що Голокост є віхою в нашому житті і в нашій історії, і Бабин Яр – це те, про що слід пам'ятати, коли ми говоримо про все те, що ми пережили як нація», – заявив Рівлін.

Він порівняв Бабин Яр в Києві з такими символічними місцями єврейської трагедії, Салоніки, Варшавське гетто та концентраційні табори.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/70053/

Следующая новость
Предыдущая новость

Удочка. Купить фидерное удилище, цена на Трофее В Радомышле готовится международная межконфессиональная конференция по работе с детьми-аутистами Автобусные туры по Балтии и Скандинавии Глава УГКЦ відвідав скаутський табір і закликав молодь и церкву "разом працювати і йти в ногу" УПЦ КП заснувала три нові храми на Вінничині

Публикации