Президенту Світового єврейського конгресу вручено відзнаку імені Андрея Шептицького

07.05.2019 19:59 0

Президенту Світового єврейського конгресу вручено відзнаку імені Андрея Шептицького

5-7 травня 2019 року “Єврейська конфедерація України” проводить Київський єврейський форум — міжнародну подію високого рівня, у рамках якої Глава УГКЦ Блаженніший Святослав нагородив відзнакою імені митрополита Андрея Шептицького президента Світового єврейського конгресу Рональда Лаудера. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Нагорода, яку спільно присуджують “Єврейська конфедерація України” і “Українсько-єврейська зустріч” (UJE), стала визнанням зусиль Рональда Лаудера щодо підтримки єврейської громади України та сприяння українсько-єврейській співпраці.

“У світі, в якому все змінюється й немає нічого стабільного, сучасна людина шукає точку опори, тобто чогось, що не змінюється та є вічним. Часто ми кажемо, що це певні цінності, повага до людини, до людського життя й гідності, незалежно від її національного, етнічного, релігійного походження і приналежності. Тому так важливо мати осіб, людей, які є носіями тих цінностей. Такою особою був мій попередник — праведний митрополит Андрей Шептицький. Важливо, щоб ми й тепер бачили те, що є люди, які є носіями тих самих цінностей. Мені надзвичайно приємно, що нагорода імені митрополита Андрея Шептицького вручається високоповажному Рональду Лаудеру, доброчинцю, громадському діячу і президенту Світового єврейського конгресу”, — заявив Блаженніший Святослав.

Видатні єврейські лідери та бізнес-партнери, політики та медіа зібралися в Києві для спілкування й обговорення майбутнього українського та міжнародного єврейства у дружньому форматі конференції. В інтерактивних панельних сесіях беруть участь спікери найвищого рівня урядів України, Ізраїлю, США, Канади та Європи. Дискусія буде присвячена темам нового українського керівництва (згідно з результатами президентських виборів), боротьби з антисемітизмом, зміцнення миру і безпеки, вшанування пам’яті, питанням українсько-ізраїльських відносин та єврейського життя.

Нагадаємо, що “Українсько-єврейська зустріч” (UJE) доклала чимало зусиль для всесвітнього визнання спадку легендарного лідера Української Греко-Католицької Церкви митрополита Андрея Шептицького. Одним із важливих досягнень у цій діяльності є започаткування медалі імені Андрея Шептицького “Єврейською конфедерацією України”. Цю нагороду присуджують за внесок у справу українсько-єврейського взаєморозуміння та співпраці особам, справою життя яких є сприяння зміцненню дружніх стосунків між українським і єврейським народами.

Довідка

Всеукраїнське об’єднання громадських організацій “Єврейська конфедерація України” було створено у 1999 році. Конфедерація об’єднує незалежні громадські, благодійні, релігійні єврейські організації: “Наша місія — об’єднати євреїв України, допомагати єврейським громадам країни, підтримувати Державу Ізраїль, зберігати єврейську історію, культуру, пам’ять про Голокост, а також зміцнювати розуміння причетності єврейської громади до розвитку України. Ми виступаємо за боротьбу з антисемітизмом та мотивуємо міжнародну підтримку незалежності України”.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/religious_relations/75693/

Следующая новость
Предыдущая новость

Потрясающие видеослоты от лучших гейм-разработчиков! Православные ресурсы Мебель на заказ в Киеве от компании «Эфес» Горизонтальные и вертикальные жалюзи – быстрое изготовление и монтаж в Одессе Не знаете, как достигнуть успеха в своем бизнесе, то вам необходимо высококачественное продвижение сайта

Публикации