Предстoятель ПЦУ провів у Києві Богослужіння разом з митрополитом Галльським Еммануїлом

28.09.2019 22:31 0

Предстoятель ПЦУ провів у Києві Богослужіння разом з митрополитом Галльським Еммануїлом

На свято Воздвиження Чесного й Животворчого Хреста Господнього, 27 вересня 2019 року, Митрополит Київський і всієї України Епіфаній ПЦУ звершив Божественну літургію у Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі. Йому співслужив митрополит Галльський Еммануїл, Про це інформує пресслужба Київської Митрополії ПЦУ.

«Хрест є символом нашого спасіння, виявом подолання зла добром, знаком перемоги життя над смертю та жертвою любові, що відчиняє для людини врата раю», – сказав Митрополит.

Він подякував митрополиту Французькому за візит та участь у Літургії та попросив передати свою повагу Вселенському Патріарху Варфоломію.

Зі свого боку, митрополит Французький Еммануїл передав вітання від Вселенського Патріарха та подякував митрополиту Епіфанію за можливість відсвяткувати з українськими братами свято Воздвиження Святого Хреста.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/77296/

Следующая новость
Предыдущая новость

Зимняя женская обувь для вашего комфорта Качественная и недорогая мебель для вашего дома Увлекательные азартные игры 777 бесплатно Политики и духовенство УПЦ пришли к выводу: «Продолжение насильственного втягивания Украины в европейское сообщество является преступлением» "Amnesty International" видит "агрессивное наступление" конфессий на парламент Украины

Публикации