Предстоятелі ПЦУ та УГКЦ домовилися розробити дорожню карту співпраці

30.12.2018 14:29 3

Предстоятелі ПЦУ та УГКЦ домовилися розробити дорожню карту співпраці

Предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній та Патріарх УГКЦ Святослав вже провели зустріч та домовитися розробити дорожню карту поглиблення відносин двох церков у різних сферах.

Про це митрополит Епіфаній розповів в інтерв'ю телеканалу Прямий, повідомляє Укрінформ.

"Ми окреслили певний шлях майбутньої нашої співпраці і в подальшому будемо шукати ті точки дотику, які будуть нас об’єднувати. Це - в сфері духовної освіти, в інших сферах нашого буття. Будуть створені відповідні комісії з боку нашої Православної Церкви і з боку Греко-Католицької Церкви, і ми спільно напрацюємо дорожню карту подальшого співробітництва", - сказав Епіфаній.

Він наголосив, що УГКЦ та УПЦ КП завжди мали спільну мету — працювати заради розвитку української держави, і це є незмінним прагненням.

Як повідомлялося, Глава УГУЦ Святослав (Шевчук) звернувся до Предстоятеля Православної Церкви України Епіфанія. Він написав, що від імені своєї Церкви простягає руку Епіфанію та усім православним братам й пропонує почати разом шлях до єдності.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/interchurch_relations/74116/

Следующая новость
Предыдущая новость

Идеальный праздник для вашего ребенка в JUMP PARK Огромный список промышленного оборудования от российских и зарубежных брендов Женские леггинсы по лучшей цене Присоединяйтесь к счастливым обладателям цифровых валют Оригинальные подарки девушкам на 8 марта

Публикации