Предстоятель УАПЦ спростував інформацію про намір відвідати Константинополь для проведення переговорів

03.08.2018 16:44 3

Предстоятель УАПЦ спростував інформацію про намір відвідати Константинополь для проведення переговорів

У Києві в приміщенні Київської Патріархії під головуванням Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля УАПЦ , 25 липня відбулося засідання Архиєрейського Собору УАПЦ.

За повідомленням офіційного сайту УАПЦ, на Соборі Предстоятель УАПЦ Митрополит Макарій поінформував єпископів щодо Томоса для надання автокефалії Українському Православ'ю Константинопольським Патріархатом.

Собор заслухав Предстоятеля УАПЦ про звіт та підсумки ювілейних заходів з нагоди 1030-ліття Хрещення Київської Русі-України та 120-річчя від Дня народження Патріарха Мстислава (Скрипника).

Архиєрейський Собор розглянув низку кадрових питань, йшлося про стан в єпархіях та канонізацію нових святих.

Собор ухвалив:

Преосвященного Тихона (Петранюка) піднести до сану Архієпископа та надати титул "Тернопільський і Бучацький";

Преосвященнішому Геронтію (Олянському), наміснику Свято-Пантелеймонівського монастиря бути єпископом Бориспільським, вікарієм Київської єпархії.

У повідомленні сайту Патріархії УАПЦ також йшлося про те, що Собор вирішив направити делегацію УАПЦ до Константинополя для проведення переговорів з представниками Константинопольського Патріархату, однак у розмові з РІСУ Предстоятель УАПЦ спростував цю інформацію.

«Це неправда. Для чого направляти делегацію, якщо я з нею зустрічався у Києві», - заявив Митрополит Макарій (Малетич).

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/uapc/72081/

Следующая новость
Предыдущая новость

Samsung J7-2017 один из самых ярких представителей класса бюджетных смартфонов Счастливый билет В якій валюті зберігати заощадження у 2018 році? Ремонт в кухне и покупка мебельного гарнитура в Твери Строительство мансарды

Публикации