Предстоятель УАПЦ відреагував на заяви Патріарха Філарета щодо процедур об'єднавчого Собору

11.12.2018 13:01 3

Предстоятель УАПЦ відреагував на заяви Патріарха  Філарета щодо процедур об'єднавчого Собору

Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви Митрополит Макарій прокоментував претензії предстоятеля УПЦ КП Філарета щодо процедур проведення об'єднавчого Собору, передає «Інформатор» з посиланням на «Главком».

"Як може бути Собор архиєрейським, якщо запрошуються по одному священику і по одному мирянину з архиєреєм? Знаєте, я не буду нікого судити. Ми підкоряємося Вселенській Патріархії, тимчасово. Було ясно сказано, що кожен архиєрей з собою бере одного священика і одного мирянина ", - зазначив предстоятель УАПЦ.

Відповідаючи на питання, чи може щось перешкодити проведенню Собору, незважаючи на розбіжності, які є в різних Церквах, він сказав:

"У мене ні до кого претензій не буде. Зі свого боку відповім просто: ми прийдемо на Собор на запрошення Вселенського Патріарха ".

Митрополит Макарій також прокоментував вимогу Патнріарха Філарета провести відкрите голосування за кандидатуру предстоятеля української Церкви.

"Голосування буде закритим. Хоча Патріарх Філарет каже, що відкрите, але ніхто не піде на відкрите голосування. І в нашому статуті, і в статуті Церкви Київського Патріархату йдеться про те, що предстоятеля обирає Помісний Собор шляхом таємного голосування ", - підкреслив Предстоятель УАПЦ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/confessional/interchurch_relations/73846/

Следующая новость
Предыдущая новость

Бесплатный сайт Igra Slot - игровой ассортимент, с которым можно познакомиться в бесплатном формате Всё, что нужно знать о табаке для кальяна Fumari (Фумари) Селяни за власний кошт ремонтують унікальну церкву Чернігівщини Продажа биокаминов, сделанных в Украине Глава РПЦЗ путешествует по Крыму

Публикации