Предстоятель ПЦУ провів зустріч зі спостерігачами за виборами Президента України від ОБСЄ

15.03.2019 12:13 0

Предстоятель ПЦУ провів зустріч зі спостерігачами за виборами Президента України від ОБСЄ

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 13 березня 2019 року зустрівся з Главою місії ОБСЄ/БДІПЛ зі спостереження за виборами Президента України 2019 Петером Тейлером. В зустрічі також взяв участь аналітик з політичних питань місії Ярек Доманські.

За повідомленням офіційного сайту ПЦУ, Предстоятель Православної Церкви України проінформував представників місії про звернення Священного Синоду Української Православної Церкви (ПЦУ) до українського народу з приводу виборів Президента України.

У зверненні, нагадаємо, Священний Синод закликав українців прийти на виборчі дільниці та зробити відповідальний, усвідомлений вибір.

«Наше спільне завдання – зберегти державність, незалежність і єдність України. Тому потрібно оцінювати кандидатів не за обіцянками, а за плодами їхніх справ, здатністю впоратися із поставленими перед Главою держави завданнями», – зазначив Митрополит, відповідаючи на питання Петера Тейлора.

Також під час зустрічі сторони обговорили актуальні питання розвитку Православ’я в Україні.

На завершення зустрічі Предстоятель ПЦУ вручив гостям пам‘ятні подарунки.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/75076/

Следующая новость
Предыдущая новость

На Чернігівщині село проголосило перехід з Московського Патріархату в Київський Прокат необходимой мебели Мнение президента «Евротерминала» Павла Лисицина о ситуации на контейнерном рынке в 2020 году Глава пресс-службы УПЦ: «Предательство Порошенко было наиболее болезненным» Спільний проект УПЦ КП і ресторану "Остання Барикада" — 7 тисяч порцій їжі знедоленим

Публикации