Предстоятель ПЦУ приїде до Львова на святкування 30-річчя ІІІ відродження УАПЦ

02.08.2019 2:00 0

Предстоятель ПЦУ приїде до Львова на святкування 30-річчя ІІІ відродження УАПЦ

17-18 серпня Львів стане центром святкування 30-річчя ІІІ відродження УАПЦ.

З нагоди цієї події до міста прибуде Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Про це повідомляє Духовна велич Львова.

Очікується, шо на відзначення також приїде близько 35 єпископів із усіх єпархій України.

Як відомо, 19 серпня 1989 р. прот. Володимир Ярема (з 1993 р. Патріарх УАПЦ Димитрій) проголосив у Петро-Павлівській церкві м. Львова ІІІ відродження УАПЦ: відхід парафії від Московської Патріархії та початок формування церковної структури УАПЦ. Парафія повідомила цю інформацію телеграмою Вселенській та Московській Патріархії, а також Предстоятелю УАПЦ у діаспорі Митрополиту Мстиславу Скрипнику.

17-18 серпня 2019 року у Львові відбудеться низка заходів: урочиста академія в Національному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької, панахида на могилах Патріарха Димитрія та борців за волю України, всенічна відправа у Петро-Павлівській церкві, яка стала центром ІІІ відродження УАПЦ.

Святкова Літургія, яку очолить Предстоятель ПЦУ, буде відслужена у Свято-Володимирському храмі ПЦУ в місті Львів-Винники у співслужінні духовенства Церкви. Спів св. Літургії будуть супроводжувати три хори, які протягом 30 років активно працювали для розвитку Православної Церкви.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/76693/

Следующая новость
Предыдущая новость

Организация вывоза мусора контейнером Під Києвом у «Парку Київська Русь» за стародавнім чином реконструюють дерев’яний храм Х століття Лечение наркомании в Киеве Выбор красок для фасада Качественные и стильные часы Casio

Публикации