Предстоятель ПЦУ привезе чудотворну ікону до Львова

03.04.2019 18:49 3

Предстоятель ПЦУ привезе чудотворну ікону до Львова

Львів 10-11 квітня з архипастирським візитом відвідає Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Зі собою він привезе ікону Божої Матері «Кікської». Про це повідомляє на своїй фейсбук-сторінці митрополит Львівський і Сокальський Димитрій (Рудюк).

Програма візиту:

10 квітня
16.30 — зустріч чудотворної ікони Божої Матері "Кікська" у кафедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці Львівської єпархії (Львів, вул. Руська), яку привезе з собою Блаженніший Митрополит Епіфаній. Відбудеться молебень і поклоніння перед Іконою, слово Блаженнішого Митрополита Епіфаній.
18.00 — читання Великого покаянного канону прп. Андрія Критського у Свято-Покровському кафедральному соборі Львівсько-Сокальської єпархії (Львів, вул. Грушевського, 2), очолює Блаженніший Епіфаній.
Цього дня передбачена зустріч з місцевою владою.

11 квітня
9.00 — Прес-сніданок з журналістами, готель "Леополіс".
11.00 — Відвідини Митрополитом Епіфанієм Львівського національного аграрного університету в м. Дубляни, участь в науковій конференції "Томос і Україна".
16.00. — Відвідини храму Успіння Пресвятої Богородиці в м. Дубляни.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/announcements_events/75307/

Следующая новость
Предыдущая новость

Основные преимущества проверки на полиграфе Близкий к РПЦ телеканал «Царьград» начал кампанию в поддержку создания «Малороссии» Тур в Киев для детей всем классом - лучший вариант провести каникули для школьников! Священник УПЦ в Крыму просит оккупационные власти открыть нудистский пляж Качественная печать картин на холсте с доставкой

Публикации