Предстоятель ПЦУ прибув до США, де отримає «Премію Афінагора з прав людини»

18.10.2019 12:20 0

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній перебуває з візитом у Сполучених Штатах Америки. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Розпочався мій перший, як предстоятеля Православної церкви України, візит до Сполучених Штатів Америки”, - зазначив митрополит.

Митрополит Епіфаній поінформував, що разом з делегацією ПЦУ прилетіли до Нью-Йорка, де розпочали свій візит з особливого місця - храму на честь святого Миколая Американської архиєпископії Вселенського Патріархату, який розташований на території Всесвітнього торгового центру в Мангеттені.

За його словами, на сьогодні храм ще перебуває у стані будівництва, попередній однойменний храм був зруйнований внаслідок жахливого теракту 11 вересня 2001 року, коли південна та північна вежі Всесвітнього торгового центру зазнали нападу терористів.

Митрополит підкреслив, що ця церква - єдина будівля, яка не була частиною оригінального комплексу Всесвітнього торгового центру і яка була повністю знищена в результаті атак.

Як зазначив глава ПЦУ, хоча попереду ще багато роботи, але храм вже нагадує Собор Святої Софії Константинопольської, яким і надихався архітектор проєкту Сантьяго Калатрава.

“Розташована у парку Свободи з виглядом на Національний меморіал та музей 11 вересня, церква святого Миколая наче є вікном у вічність, куди полинули ті, хто тут невинно й несправедливо загинув. Посеред одного з найпотужніших та найдинамічніших міст у світі храм є благодатним пристанком для зміцнення духу та щирої молитви за жертвами теракту - офіційно встановлено, що загинули понад 3 000 людей, серед них 12 українців. Імена загиблих увіковічені в пам’яті цілої країни та вписані на меморіальних дошках скорботи, які виставлені на Нижньому Мангеттені”, - розповів першоієрарх ПЦУ.

Він також додав, що спільно з делегацією відвідали меморіальний комплекс та музей, які присвячені жертвам трагедії 11 вересня.

Як повідомлялося, планується, що митрополит Київський і всієї України Епіфаній 19 жовтня в Нью-Йорку отримає нагороду – «Премію Афінагора з прав людини».

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/orthodox/ocu/77494/

Следующая новость
Предыдущая новость

Сайт новых русских и актуальных трейлеров Получение кредита по выгодным условиям Диякон УПЦ КП проведе для дітей з особливими потребами концерт «Клавішний Спас» На Херсонщине духовенство обвинило главу сельсовета в намерении передать фирме с российскими корнями землю, на которой стоит храм УПЦ КП Стоит ли выбирать крашеные межкомнатные двери?

Публикации