Предстоятель ПЦУ капелану 7-ої армії США: Наша Церква завжди підтримуватиме захисників Батьківщини

18.04.2019 6:59 3

Предстоятель ПЦУ капелану 7-ої армії США: Наша Церква завжди підтримуватиме захисників Батьківщини

Митрополит Київський і всієї України ПЦУ Епіфаній, зустрівся з капеланом 7-ої армії США в Європі Тімоті Малардом. Про це повідомля сайт ПЦУ.

Митрополит Епіфаній відзначив роль Михайлівського Золотоверхого монастиря у Революції Гідності та запевнив, що Українська Церква духовно підтримувала та підтримуватиме і надалі захисників Батьківщини.

«Церква починаючи з Майдану і до цього часу опікувалася і буде духовно опікуватися нашою українською армією. Ми вже упродовж 5-ти років боремося з агресором на Сході України і Православна Церква України найбільше з інших присутня в українській армії через капеланів», – сказав Предстоятель.

Тімоті Малард зазначив, що в Україні капеланство буде ефективнішим за підтримки держави.

«Етап, на якому знаходиться інститут українського капеланства в Україні, потребує державних законопроектів та державної відповідальності для того, щоб перетворитися в структуру», – сказав пан Малард.

Також під час зустрічі обговорили спільне та відмінне в історії розвитку капеланства в Україні та США.

На завершення учасники обмінялися пам’ятними подарунками

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/75461/

Следующая новость
Предыдущая новость

Єпископ УПЦ КП передав тренажери в обласний центр реабілітації дітей Поиск разных вакансий в Одессе История и первые «шаги» телешоу Дом 2 Велосипеды в Кривом Роге Домашние животные - большая ответственность

Публикации