Предстоятель ПЦУ з Послом Польщі обговорили суспільно-політичну ситуацію та міждержавні відносини

30.05.2019 4:03 3

Предстоятель ПЦУ з Послом Польщі обговорили суспільно-політичну ситуацію та міждержавні відносини

Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 28 травня зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Бартошом Ціхоцкі.

Як йдеться у повідомленні прес-служби ПЦУ, сторони обговорили актуальні питання релігійного життя, суспільно-політичну ситуацію та міждержавні відносини. Було піднято й питання утвердження справжніх духовних цінностей у суспільстві.

Окрім того йшлося про майбутню співпрацю, зокрема, спільну зустріч з родичами полонених українців, задля залучення уваги світової спільноти до справи їхнього якнайшвидшого звільнення.

«Ми маємо на сході сусіда, який хоче нас полонити, але добре, що на заході є Польща – наш добрий сусід, підтримку якого ми відчуваємо», – сказав Митрополит Епіфаній, дякуючи високоповажним гостям за візит.

Зі свого боку, як йдеться у повідомленні прес-служби ПЦУ, Бартош Ціхоцкі запевнив Митрополита, що Польща готова сприяти Україні на шляху її проєвропейського розвитку.

На завершення зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/75981/

Следующая новость
Предыдущая новость

Бани и сауны в Запорожье Деревянные развивающие игрушки: польза и преимущества Профессиональный ведущий на праздник Глава УПЦ КП підтримав ініціативу групи депутатів розпочинати робочий день парламенту з молитви Свадебные платья от лучших мировых дизайнеров в салоне Гранд ажур

Публикации