Предстоятель ПЦУ з Послом Польщі обговорили суспільно-політичну ситуацію та міждержавні відносини

30.05.2019 4:03 3

Предстоятель ПЦУ з Послом Польщі обговорили суспільно-політичну ситуацію та міждержавні відносини

Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 28 травня зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Польща в Україні Бартошом Ціхоцкі.

Як йдеться у повідомленні прес-служби ПЦУ, сторони обговорили актуальні питання релігійного життя, суспільно-політичну ситуацію та міждержавні відносини. Було піднято й питання утвердження справжніх духовних цінностей у суспільстві.

Окрім того йшлося про майбутню співпрацю, зокрема, спільну зустріч з родичами полонених українців, задля залучення уваги світової спільноти до справи їхнього якнайшвидшого звільнення.

«Ми маємо на сході сусіда, який хоче нас полонити, але добре, що на заході є Польща – наш добрий сусід, підтримку якого ми відчуваємо», – сказав Митрополит Епіфаній, дякуючи високоповажним гостям за візит.

Зі свого боку, як йдеться у повідомленні прес-служби ПЦУ, Бартош Ціхоцкі запевнив Митрополита, що Польща готова сприяти Україні на шляху її проєвропейського розвитку.

На завершення зустрічі сторони обмінялися пам’ятними подарунками.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/ukraine_and_world/international_relations/75981/

Следующая новость
Предыдущая новость

Перевозка тел умерших в любую точку мира Светодиодные лампы Эдисона – новинка с ретро дизайном Психолог, который поможет вам в разных ситуациях Лучшие и новые автоматы в казино Вулкан Выбираем обувь правильно: совет специалиста

Публикации