Предстоятель ПЦУ зустрівся з визволеними моряками

10.09.2019 22:29 0

Предстоятель ПЦУ зустрівся з визволеними моряками

Визволені з полону українські моряки зустрілися з Престоятелем ПЦУ Епіфанієм. Як зазначив першоєрарх у себе на Фейсбуці, спілкування з нашими незламними героями для нього було великою честю.

«Із надзвичайною силою духу та міцністю у своїх переконаннях – саме так пройшли звільнені українські моряки та політв’язні складні випробування у ворожому полоні. Уся країна захоплюється їхнім подвигом та радіє поверненню Героїв додому. Для мене за честь було зустрітися із вірними синами українського народу, подякувати за хоробрість та незламність, яку вони виявили далеко від рідної землі та близьких людей», - написав митрополит Епіфаній.

За його словами своїм прикладом ув’язнені моряки стали проповідниками головної заповіді – любові до ближнього.

«Переконаний: за час незаконного ув'язнення кожен із них по новому відчув цінність життя та свободи. Своєю незламністю вони стали проповідниками головної заповіді Ісуса Христа – заповіді любові: до ближнього, до родини, до своєї Батьківщини… І навіть у російських тюрмах та колоніях незаконно ув'язнені залишалися людьми свободи, які не відмовились від своїх переконань та принципів. Обмеживши фізичну волю, ворог не зумів зламати велику силу духу, бо вона живилась із справжньої любові та зі згадок про рідний дім, лагідний погляд матері, посмішку сина або ж доньки, про український Крим та Донбас, що потерпають від неоголошеної війни.

І ця сила духу справді надихає усіх українців, які спостерігали, як звільнені моряки та політв’язні із посмішкою сходили з літака у Борисполі, хоча в їхніх очах і приховано багато пережитого болю. Попереду у нас ще чимало випробувань на шляху до справедливого миру, а в анексованому Криму, на окупованому Донбасі та у російських тюрмах продовжують перебувати у незаконному полоні ще багато громадян України, яких ми також маємо повернути додому якомога швидше. І у цій боротьбі нашими натхненниками є ті, хто вже пройшов цю нелегку дорогу додому», - наголосив Предстоятель ПЦУ.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/community/faith_and_weapon/77100/

Следующая новость
Предыдущая новость

ГДЗ по ОБЖ - восьмиклассник поймет Как не ошибиться с выбором табака для кальяна Где заказать дизайн интерьера? Зеркало Вулкан 24 круглосуточный доступ к лучшим эмуляторам В последний путь с достоинством

Публикации