Предстоятель ПЦУ зустрівся з Вакарчуком: говорили про музику і віру

16.02.2019 1:10 0

Предстоятель ПЦУ зустрівся з Вакарчуком: говорили про музику і віру

Предстоятель Православної Церкви України митрополит Київський і всієї України Єпіфаній зустрівся з музикантом і громадським діячем Святославом Вакарчуком.

Під час зустрічі вони обговорили роль культури в утвердженні моральних орієнтирів суспільства, повідомляє Gazeta ua.

"В ході зустрічі йшлося про подальші кроки, як Церкви, так і суспільства та держави в утвердженні незалежності, забезпеченні прав і свобод людини. Були обговорені шляхи досягнення миру в Україні. Вакарчук зазначив, що важливу роль в цьому процесі відіграє голос Церкви. В свою чергу Митрополит Єпіфаній підкреслив унікальну роль української культури, музики і пісень, які повинні не тільки розважати, а й служити добрій справі утвердження серед аудиторії правильних моральних орієнтирів ", - йдеться в повідомленні.

Крім того, Вакарчук привітав Предстоятеля ПЦУ з об'єднанням гілок українського православ'я в єдину Помісну Церкву, отриманням Томосу і з його інтронізацією.

Митрополит Єпіфаній подякував Вакарчуку за візит.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religion_and_culture/74725/

Следующая новость
Предыдущая новость

Глава РПЦЗ путешествует по Крыму Медицинский портал – все о вирусах и борьбе с ними Протестанты реализовали в Славянске социально-евангельский проект «Сильное поколение» Средство для безопасного и быстрого похудения Рэп-группа "Gospel Рeople" выступит на христианском фестивале в Херсонской области

Публикации