Предстоятель ПЦУ Епіфаній вперше приїде до Харкова

25.09.2019 19:22 0

Предстоятель ПЦУ Епіфаній вперше приїде до Харкова

Вперше Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відслужить Літургію в Іоанно-Богословському храмі.

Митрополит Епіфаній планує приїхати в місто 6 жовтня. Разом з ним прибудуть понад десяток єпископів і священників ПЦУ. Про це 24 вересня повідомили в храмі.

Як розповів KHARKIV Today о. Віктор (Маринчак), в храмі вже почали підготовку до історичного приїзду Митрополита Епіфанія, якого будуть супроводжувати 11 архиєреїв і 15 священників.

"Це можливість виявити міць Православної Церкви України, яка має свою силу в особі її Предстоятеля. Нові якості церковного життя проявляються в тому, як він служить і як проповідує, і говорить на різних виступах і в різних місцях. Ми відчуваємо, що починається інше, нове життя нашої Церкви. Те, що він буде особисто і в супроводі багатьох архиєреїв і священників, якраз дасть нам можливість відчути силу нашої нової ПЦУ ", - розповів отець Віктор.

Ссылка на первоисточник: https://risu.org.ua/ua/index/all_news/culture/religious_ceremonies/77263/

Следующая новость
Предыдущая новость

Удивительный мир гемблинга на сайте Азино 777 Необычные люстры с абажуром европейского качества На сайте Луганского университета УПЦ висит благодарность за "огромный вклад в дело победы нашей армии над ненавистной хунтой" Переоденьте салон своего автомобиля в чехлы из экокожи Онлайн казино Эльдорадо: как обойти блокировку

Публикации